Sprawny monitoring jest w zasięgu ręki każdej osoby zainteresowanej bezpieczeństwem. Dzięki naszemu doświadczeniu będziesz mógł dobrać najlepszy i najbardziej opłacalny system monitoringu.

Oferujemy :

  • monitoring dla firm (biur, sklepów, hurtowni, przemysłu)
  • kamery do domu i mieszkania (w tym kamery dyskretne)

Dlaczego warto?

Nowoczesny monitoring oferuję znacznie lepszą jakość niż klasyczne rozwiązania CCTV. Obraz jakości HD, Full HD czy nawet 4K jest w stanie znacząco ułatwić obserwację dużego terenu, jak również zidentyfikować intruzów. Wysokiej jakości kamera może również z dużej odległości odczytać tablice rejestracyjne podejrzanego pojazdu. Stawiamy na kamery najwyżej jakości firm Hikvision oraz BCS.

Monitoring oparty o kamery internetowe to nie tylko jakość obrazu. To również niespotykany dotąd komfort użytkowania. Nie trzeba już wydzielać osobnego pomieszczenia na obsługę monitoringu, czy też zlecać tego firmie zewnętrznej. Obraz z kamery można na bieżąco śledzić w dedykowanej aplikacji dostępnej na smartfony i komputery osobiste. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania rejestratorów o dużej pojemności (do 6 terabajtów). Dzięki temu możliwe jest przechowywanie nieprzerwanego zapisu trwającego nawet pół roku. Rejestrator umożliwia również śledzenie nawet szesnastu kamer jednocześnie.

Kamery mogą oferować automatyczną detekcję ruchu w wyznaczonych godzinach. Po wykryciu – wysłany zostanie mail z nagraniem oraz opcjonalne powiadomienie SMS. Nowoczesny monitoring do działania w nocy oferuje szeroką gamę rozwiązań. Zaczynając od klasycznej podczerwieni, którą można wspierać dodatkowymi oświetlaczami, po zaawansowane technologie low-lite umożliwiające monitoring wizyjny w kolorze i w słabym oświetleniu.

Nasze systemy bezpieczeństwa, na życzenie uzupełniamy o urządzenia alarmowe renomowanej firmy Satel.

POZOSTAŁE Usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych
z serwisowaniem sprzętu komputerowego

Potrzebny komputer?

Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem! Sprzedajemy również poleasingowe komputery oraz laptopy. Stawiamy wyłącznie na biznesowy sprzęt najwyższej klasy – pozbawiony widocznych śladów użytkowania.
Sprawdź nasz sklep!

Serwis komputerowy Białystok

 Serwisujemy sprzęt renomowanych marek