Tworzenie i naprawa sieci lokalnych Białystok

Budowa sieci LAN Białystok

Serwis PKOMP zajmuje się tworzeniem, naprawą i rozbudową sieci lokalnych. Świadczymy usługi firmom i klientom indywidualnym.

Sieci dla domu

Oferujemy optymalizację i rozbudowę już istniejących sieci. Zarówno kablowych, jak i opartych o Wi-Fi. Możemy również zbudować od podstaw idealnie dopasowaną dla twojego domu sieć opartą o połączenia przewodowe, jak również i technologię bezprzewodową.

Sieci dla firm

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu i rozbudowie sieci dla biznesu. Tworzymy niezawodne sieci zarówno dla małych biur, jak i dla dużych przedsiębiorstw i instytucji. Budujemy sieci oparte o szafy rackowe z patch panelami, wspierane przez system switchy, routerów i UPS-ów. Tworzymy również hot-spoty dla klientów twojej firmy. Nasze sieci możemy również zintegrować z oferowanym przez nas systemem monitoringu i rejestratorami.

Cennik

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

# Usługa Cena Opis
1 Diagnoza (gdy klient zrezygnuje z naprawy) 50 zł Profesjonalna analiza problemów komputera.
2 Instalacja systemu operacyjnego Windows 100 zł +50 zł Instalacja najpopularniejszego systemu operacyjnego + sterowniki i typowe programy.
3 Usuwanie wirusów 80 zł Usuwanie szkodliwego oprogramowania jak np. rootkity, trojany, ransomware.
4 Modernizacja PC i laptopów od 80 zł Instalowanie nowych komponentów takich jak karty graficzne, procesory, pamięć operacyjna itd.

Zepsuł się komputer? Zadzwoń do nas!

Darmowy dojazd do klienta! Szybka naprawa!