Ulepszanie laptopów Białystok

Ulepszanie laptopów Białystok

Laptopy nie oferują tak elastycznych możliwości ulepszenia jak komputery stacjonarne. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że nie można na tym polu nic osiągnąć. Nawet kilkuletni laptop może być dziś z powodzeniem używany w domu i pracy – w komfortowy sposób.

Druga młodość Twojego laptopa

Specjaliści z PKOMP przyjrzą się Twojemu laptopowi i wskażą możliwe sposoby jego ulepszenia. Może się bowiem okazać, że da się w nim nie tylko zwiększyć ilość pamięci RAM, ale również wymienić procesor. W prawie każdym wypadku możliwy będzie montaż dysku SSD – półprzewodnikowego następcy klasycznych dysków twardych. Szybkość działania tego typu dysków w widoczny sposób wpływa na komfort użytkowania komputera. Nasi specjaliści pozwolą dobrać najlepszy model kompatybilny z państwa sprzętem. Przy okazji montażu dysku SSD oferujemy również profesjonalne przenoszenie danych.

Cennik

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

# Usługa Cena Opis
1 Ulepszanie laptopa od 50 zł + części Wymiana części w laptopie na wydajniejsze. Montaż dysku SSD, upgrade pamięci RAM itp.
2 Przenoszenie danych od 100 zł Przenoszenie danych ze starego dysku na nowy dysk SSD.
3 Naprawa/wymiana gniazd USB, LAN, słuchawkowych, mikrofonowych itp. 150 zł + części Wymiana niedziałających wejść w komputerze przenośnym.
4 Czyszczenie laptopa w celu poprawy chłodzenia 150 zł Usunięcie kurzu i wymiana pasty termoprzewodzącej.

Zepsuł się komputer? Zadzwoń do nas!

Darmowy dojazd do klienta! Szybka naprawa!