Wymiana matrycy Białystok

Wymiana matrycy Białystok

Do najczęstszych przyczyn uszkodzeń matrycy należą uszkodzenia mechaniczne – spowodowane upadkiem sprzętu czy też zamknięciem laptopa podczas, gdy na klawiaturze znajduje się jakiś przedmiot. Może się również zdarzyć, że matryca zostanie uszkodzona w wyniku zalania czy też zwyczajnie wypali się w skutek użytkowania. Ze względu na konstrukcję wyświetlaczy ciekłokrystalicznych – tak uszkodzone monitory można tylko wymienić.

Dlaczego zlecić specjaliście?

Bez doświadczenia i odpowiedniej ekspertyzy niezmiernie trudno jest stwierdzić czy zamiennik matrycy będzie pasował do naszego laptopa. Wynika to w głównej mierze z faktu, iż laptopy tej samej serii potrafią być składane z rozmaitych elementów. O ile będą miały te same podstawowe komponenty (procesor, kartę graficzną, dysk) i taką samą lub niemal identyczną nazwę – o tyle mogą mieć rozmaite płyty główne, sekcje zasilania, taśmy i inwertery. Nieodpowiednio dopasowana matryca będzie działa źle lub też (najczęściej) wcale. Decydując się na wymianę wyświetlacza w naszym serwisie, otrzymujecie Państwo pewność najlepszego możliwego dopasowania komponentu zastępczego oraz roczną gwarancję.

Cennik

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

# Usługa Cena Opis
1 Wymiana matrycy, taśmy od matrycy, świetlówki, inwertera itp. 80 zł + części Wymiana matrycy, taśmy od matrycy, świetlówki, inwertera itp.
2 Wymiana zawiasów 150 zł + części Wymiana zawiasów łączących matrycę z laptopem.
3 Naprawa/wymiana gniazd USB, LAN, słuchawkowych, mikrofonowych itp. 150 zł + części Wymiana niedziałających wejść w komputerze przenośnym.
4 Czyszczenie laptopa w celu poprawy chłodzenia 150 zł Usunięcie kurzu i wymiana pasty termoprzewodzącej.

Zepsuł się komputer? Zadzwoń do nas!

Darmowy dojazd do klienta! Szybka naprawa!