Wymiana/"reballing" chipsetu karty graficznej, mostka północnego Białystok

Naprawa karty graficznej Białystok

Znakomita większość współczesnych laptopów posiada podzespoły na stałe przylutowane do płyty głównej. Dotyczy to już nie tylko chipsetu płyty głównej i karty graficznej, ale również procesorów, a nawet pamięci operacyjnej. Niesie to ze sobą dwa podstawowe problemy. Po pierwsze podzespołów takich nie można szybko i samodzielnie wymienić. Po drugie luty tego rodzaju mogą z czasem ulec uszkodzeniu.

Jak w takiej sytuacji pomóc może PKOMP

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i wieloletnie doświadczenie w reballingu BGA. Wymieniamy uszkodzone karty graficzne na nowe, jak również poprawiamy luty w używanym sprzęcie. Na wymienione podzespoły dajemy pół roku gwarancji!

Cennik

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

# Usługa Cena Opis
1 Wymiana/”reballing” mostka północnego, chipsetu karty graficznej od 250 zł Naprawa bądź wymiana podzespołów przylutowanych do płyty głównej laptopa.
2 Naprawa/wymiana gniazd USB, LAN, słuchawkowych, mikrofonowych itp. 150 zł + części Wymiana niedziałających wejść w komputerze przenośnym.
3 Wymiana matrycy, taśmy od matrycy, świetlówki, inwertera itp. 80 zł + części Wymiana części odpowiedzialnych za poprawne wyświetlanie obrazu na ekranie laptopa.
4 Naprawa płyty głównej laptopa od 250 zł Diagnoza i naprawa płyty głównej komputera przenośnego.

Zepsuł się komputer? Zadzwoń do nas!

Darmowy dojazd do klienta! Szybka naprawa!